Het team

 
 

Groep 1-2 A: 
Annet Enderink (a.enderink@poolsterscholen.nl)
Jietske Holtkamp (j.holtkamp@poolsterscholen.nl)
Van de kerstvakantie tot de zomervakantie vervangt  Erica Ordelman (e.ordelman@poolsterscholen.nl) Annet, vanwege zwangerschapsverlof.

Groep 1-2 B:
Marjolein Hofhuis (m.hofhuis@poolsterscholen.nl)

Groep 1 C:
Ellen Marsman (e.marsman@poolsterscholen.nl)
Viola Visscher (v.visscher@poolsterscholen.nl)

Groep 3a: 
Maartje van Eijck (m.vaneijck@poolsterscholen.nl)
Saskia Hietland (s.hietland@poolsterscholen.nl)

Groep 3b:
Linda Goorman (l.goorman@poolsterscholen.nl)
Maartje van Eijck (m.vaneijck@poolsterscholen.nl)

Groep 4:
Gerda Vrugteveen (g.vrugtenveen@poolsterscholen.nl)
Marleen Mesland (m.mesland@poolsterscholen.nl)

Groep 5:
Rianne Verveda (r.verveda@poolsterscholen.nl)
Stien Klein Kranenbarg (s.kleinkranenbarg@poolsterscholen.nl)

Groep 7:
Manon Struik (m.struik@poolsterscholen.nl)
Hetty Lijftogt (h.lijftogt@poolsterscholen.nl)

Groep 7:
Esmee Hilhorst (e.hilhorst@poolsterscholen.nl)

Groep 8:
Astrid Ruumpol (a.ruumpol@poolsterscholen.nl)
Alja de Lange (a.delange@poolsterscholen.nl)
Joselien Pasman (j.pasman@poolsterscholen.nl)

           

IB-er:  Ilonka Mulder (i.mulder@poolsterscholen.nl)
Directie: Anneke Jonkers (a.jonkers@poolsterscholen.nl)
Administratief medewerker: Miranda Olde Reuver of Briel (m.oldereuver@poolsterscholen.nl)